> PRACA > Bytom

Mechanik utrzymania ruchu w Bytom, Śląskie sprżedam

Zadania: rozpoznawanie rodzaju awarii maszyn naprawa maszyn produkcyjnych utrzymanie systematycznej pracy linii i urządzeń produkcyjnych kontrola pracy maszyn produkcyjnych Wymagania: doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu wykształcenie minimum średnie o profilu: mechanicznym, elektrycznym umiejętność rozpoznawania awarii i naprawy maszyn produkcyjnych umiejętność pracy w grupie zaangażowanie w powierzone zadania uprawnieni SEP do 1 kv Oferujemy: pracę w międzynarodowym środowisku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od razu u pracodawcy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego pracę w Bytomiu Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem: 723 190 133 Numer referencyjny: MUR/02/2018/KTW

Detale ogłoszenia: Mechanik utrzymania ruchu
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Bytom